Knurów - Dworcowa nowa inwestycja MTBS

Knurów - Dworcowa nowa inwestycja MTBS

W 2018r. MTBS  planuje rozpoczęcie nowej inwestycji którą będzie budowa 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z  garażami podziemnymi zlokalizowana jest w Knurowie przy ul. Dworcowej.

 

Projektowany obiekt to budynek IV- kondygnacyjny z całkowitym podpiwniczeniem, oraz z użytkowym poziomem poddasza. Obiekt przeznaczony na cele mieszkalne, wielorodzinne z garażem podziemnym dla 11 samochodów osobowych. Budynek, z którego każdy o powierzchni całkowitej netto 1.547,20 m2, składa się w sumie z 17 mieszkań, w tym sześciu 3-pokojowych oraz jedenastu 2-pokojowych, co daje w sumie powierzchnię użytkową mieszkań 968,70 m2. Kubatura budynku brutto to 5.288,00 m3.

Potrzeby parkingowe zespołu zapewniono poprzez wydzielenie w granicach działek 16 miejsc postojowych na poziomie terenu, oraz 2 x po 11 miejsc postojowych dla samochodów osobowych na poziomie parkingów podziemnych. Łącznie na potrzeby zespołu mieszkaniowego zaprojektowano 38 miejsc postojowych dla samochodów osobowych w tym 4 stanowiska  postojowe na potrzeby osób niepełnosprawnych.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem